Pn-Czw 8.00-18.00,
Piątek 8.00-16.00

Rejestracja:
+48 58 556-05-28,
+48 797-838-585

Adres:
Głogowska 11,
80-302 Gdańsk

Kwalifikacja

Kwalifikacji do implantacji dokonuje ostatecznie lekarz w klinice w oparciu o zestaw badań słuchu oraz opinie logopedy i psychologa. 

UWAGA! W naszym ośrodku dokonujemy wstępnej oceny kwalifikacyjnej. Wykonujemy podstawowe badania słuchu i konsultacje logopedyczno- psychologiczne. Z takim kompletem dokumentów droga do implantacji może być krótsza! 

Co trzeba zrobić? Oto cztery kroki do implantu słuchowego.

Krok 1 . 

Uzyskać skierowanie do poradni audiologicznej od lekarza POZ, zarejestrować się na wizytę do dr. Andrzeja Molisza w naszym Ośrodku. Można to zrobić osobiście lub telefonicznie pod nr telefonu                  797- 838-585

Krok 2. 

Po wizycie lekarskiej umówić się na konsultację do logopedy i psychologa, na badania zlecone przez lekarza oraz na wizytę kontrolną.  UWAGA! W naszej rejestracji pacjenci uzyskają pomoc w szybkim i dogodnym ustaleniu terminów! 

Krok 3. 

Zebrać wszystkie  wyniki badań i konsultacji. Zabrać je do kliniki i przedstawić lekarzowi w trakcie kwalifikacji.  Dalsze postępowanie odbywa się już poza Ośrodkiem. 

Krok 4. 

Wizyta kontrolna u lekarza w naszym Ośrodku. Bez względu na wynik kwalifikacji w klinice! Informacje od lekarza pomogą Ci w dalszym leczeniu i rehabilitacji.

UWAGA! Po operacji i podłączeniu procesora mowy bezwzględnie konieczna jest rehabilitacja słuchu i mowy. Zapewniamy wielospecjalistyczną i kompleksową pomoc na najwyższym poziomie. Zajęcia są bezpłatne.

W Polsce jest coraz więcej klinik wszczepiających implanty.

Wszystkie znajdziecie na tej mapce.

Dobre słyszenie jest ważne! Zbadaj słuch.