Pn-Czw 8.00-18.00,
Piątek 8.00-16.00

Rejestracja:
+48 58 556-05-28,
+48 797-838-585

Adres:
Głogowska 11,
80-302 Gdańsk

NFZ

W ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia przyjmujemy bezpłatnie pacjentów na podstawie odpowiednich skierowań. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja osobista lub telefoniczna pod numerami  58\556-05-28 lub 797-838-585.

W Ośrodku działa: 

PORADNIA AUDIOLOGICZNA

Tu pracują lekarze specjaliści. Zakres działań obejmuje diagnostykę i leczenie zaburzeń słuchu u dzieci i osób dorosłych. W ramach przyjęć wykonujemy lub powtarzamy również badania przesiewowe słuchu u niemowląt. Jesteśmy Ośrodkiem II poziomu referencyjności Programu  Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków. UWAGA! Do poradni audiologicznej wymagane jest skierowanie od lekarza POZ.

OŚRODEK REHABILTACJI SŁUCHU I MOWY

Tu pracują logopedzi, psycholodzy i pedagodzy. Zakres działań obejmuje konsultacje oraz długookresową terapię wielospecjalistyczną. UWAGA! Do ośrodka rehabilitacji wymagane jest skierowanie od specjalisty. Z uwagi na kompleksowość opieki wskazana wcześniejsza wizyta w naszej poradni audiologicznej.

PUNKT PROTEZOWANIA SŁUCHU

Tu pracują audioprotetycy. Zakres działań obejmuje realizację zleceń na wkładki i aparaty słuchowe potwierdzonych przez NFZ. Punkt zajmuje się pacjentami kompleksowo i długofalowo.  UWAGA! Tu przyjmujemy WSZYSTKIE osoby zgłaszające się z zapytaniem o badania słuchu i aparaty słuchowe. Pomagamy w rozpoznaniu problemu, a w razie potrzeby kierujemy do lekarza.

 

 

 

Dobre słyszenie jest ważne! Zbadaj słuch.