Pn-Czw 8.00-18.00,
Piątek 8.00-16.00

Rejestracja:
+48 58 556-05-28,
+48 797-838-585

Adres:
Głogowska 11,
80-302 Gdańsk

Ośrodek

Świadczymy usługi medyczne w zakresie audiologii, protezowania słuchu oraz rehabilitacji słuchu i mowy w ramach kontraktów z NFZ.

Diagnoza

Jesteśmy placówką II i III poziomu referencyjnego Programu Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków prowadzonego pod auspicjami Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – Czytaj więcej

Diagnozujemy zaburzenia słuchu u niemowląt, dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wczesna diagnoza na każdym etapie życia to podstawa dalszych działań.

Rehabilitacja

Prowadzimy terapię słuchu i mowy dzieci i osób dorosłych z aparatami słuchowymi oraz po wszczepach ślimakowych. Te działania są kompleksowe, prowadzone w oparciu o współpracę z punktem protetycznym oraz pracownią implantów słuchowych (Cochlear). Mamy własne, sprawdzone w praktyce, autorskie metody terapeutyczne. Naszym znakiem firmowym jest ŚWIAT OPOWIADANY. A nasze poradniki znane są w Polsce jako „poradniki gdańskie”.

Współpraca

Współpracujemy z klinikami wykonującymi operacje wszczepienia implantu ślimakowego – między innymi z Ośrodkiem Rehabilitacji Laryngologicznej Akademii Medycznej w Poznaniu, Kliniką Otolaryngologii Akademii Medycznej w Warszawie, Wojewódzkim Szpitalem Dziecięcym im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy. Nasi specjaliści wchodzą w skład zespołu implantów ślimakowych w ramach współpracy z Katedrą i Kliniką Otolaryngologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku – zobacz więcej. Współpracujemy również z poradniami psychologiczno- pedagogicznymi oraz placówkami oświatowymi.

Kadra

Siłą Ośrodka jest znakomita kadra - zespół  doświadczonych specjalistów. Wiemy, ze dziedzina naszej pracy jest dynamiczna, a kolejne lata przynoszą postęp techniczny i naukowy. Stale więc kształcimy się i rozwijamy.

Spotkacie u nas wielu studentów! Od lat szkolimy kadry pedagogiczne we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim, Szkołą Wyższą Ateneum oraz innymi uczelniami. Często też mamy okazję dzielić się posiadanym doświadczeniem w środowisku zawodowym – na konferencjach oraz w ramach organizowanych szkoleń.

  • Zespół audiologiczny

  • Pracownia implantów słuchowych

  • Zespół rehabilitacyjny

  • Administracja i rejestracja

Dobre słyszenie jest ważne! Zbadaj słuch.