Pn-Czw 8.00-18.00,
Piątek 8.00-16.00

Rejestracja:
+48 58 556-05-28,
+48 797-838-585

Adres:
Głogowska 11,
80-302 Gdańsk

Wrzesień w Ośrodku

Drodzy Rodzice,

Wrzesień w naszym Ośrodku zawsze oznacza nowy początek wzmożonej i systematycznej pracy terapeutycznej. Układamy harmonogramy stałych terminów starając się  dopasować do Waszych rodzinnych grafików. Robimy także plany terapeutyczne i ustalamy najważniejsze kierunki pracy rehabilitacyjnej na najbliższe miesiące.

Pozostajemy w systemie rehabilitacji hybrydowej czyli łączenia wizyt w Ośrodku z różnymi formami zdalnej terapii. Doceniamy doświadczenia związane z telerehabilitacją. Nie zastąpi ona spotkań bezpośrednich (bo kontaktu z pacjentem NIE DA się zastąpić!), ale może uzupełnić i wzbogacić terapię. Na pewno zdalny kontakt pomaga przekazywać wiedzę praktyczną: w jaki sposób kontynuować ćwiczenia w warunkach domowych, jakie formy aktywności służą rozwojowi dziecka, jakie dodatkowe możliwości wspomagania rozwoju daje zwykła codzienność. Prosimy więc: Drodzy Rodzice! Korzystajcie ze wszystkich proponowanych form rehabilitacji.

Mamy nadzieję na normalne funkcjonowanie Ośrodka, ale przez najbliższe miesiące nadal obowiązują nas obostrzenia sanitarne. Przypominamy o dezynfekcji i maseczkach (noszonych szczególnie w częściach wspólnych). Ważny jest także dystans między osobami i ograniczenie czasu pobytu w placówce do wyznaczonego czasu wizyty. Mamy nadzieję, że wspólnie uda się nam bezpiecznie przejść przez kolejny etap trwającej nadal pandemii.

Życzymy zdrowia i owocnej terapii.

Przypominamy też, że wiele przydatnych wskazówek do terapii naszą autorską metodą znajdziecie na stronie internetowej http://www.metodadin.pl

ZAPRASZAMY!!!

Dobre słyszenie jest ważne! Zbadaj słuch.