Pn-Czw 8.00-18.00,
Piątek 8.00-16.00

Rejestracja:
+48 58 556-05-28,
+48 797-838-585

Adres:
Głogowska 11,
80-302 Gdańsk

Portal informacyjno- edukacyjny Zapraszamy!

Drodzy Rodzice i Terapeuci. Miło nam zaprosić Was na nowy portal informacyjno- edukacyjny dotyczący wspomagania rozwoju małego dziecka z wadą słuchu i opóźnionym rozwojem mowy. Opisuje naszą autorską metodę Dialogu i Narracji.

Znajdziecie na nim blog napisany w trzech częściach: logopedycznej, psychologicznej i rodzicielskiej. Znajdziecie także filmy instruktażowe oraz recenzje sprawdzonych pomocy dydaktycznych. Treści portalowe są praktyczne, zawierają podpowiedzi konkretnych zabaw oraz strategii postępowania z dzieckiem.

Portal ma charakter opowieściowy. Nasi stali pacjenci wiedzą dlaczego:) Ośrodek na Głogowskiej jest pełen narracji. Zza drzwi logopedycznych gabinetów słychać wiele opowieści, które stają się motywem do ćwiczeń językowych, słuchowych i ogólnorozwojowych. Dzięki opowieściom dzieci lubią terapię słuchu i mowy.

Portal powstał w ramach zadania Fundacji FONIA pn. “Nie jesteś sam” zrealizowanego w roku 2020 we współpracy z Pomorskim Urzędem Marszałkowskim z dofinansowaniem ze środków PFRON.

Zapraszamy na portal. Niech będzie inspiracją do tworzenia klimatu zabawy i przyjemności w terapii dziecka. To jedyny właściwy klimat do rozwoju mowy:)

http://www.metodadin.pl

 

 

Dobre słyszenie jest ważne! Zbadaj słuch.