Pn-Czw 8.00-18.00,
Piątek 8.00-16.00

Rejestracja:
+48 58 556-05-28,
+48 797-838-585

Adres:
Głogowska 11,
80-302 Gdańsk

Noworoczne życzenia i plany

Drodzy Pacjenci!

U progu Nowego Roku życzymy wszystkim zdrowia i spokoju. Niech nadchodzący czas przyniesie upragniony koniec najtrudniejszego czasu pandemii. Oby powróciła beztroska radość ze spotkań z innymi ludźmi i poczucie bezpieczeństwa, które stało się dla nas nieoczywiste.  Niech zwykłe sprawy cieszą nas niezwykle, a codzienność normalnieje.

Pozostajemy w trybie hybrydowej rehabilitacji i w najbliższych miesiącach będziemy starali się proponować kolejne efektywne działania na rzecz dzieci. Być może wiosną uda się powrócić do zajęć grupowych.

Zapraszamy do punktu protetycznego na warunkowania do badań audiometrycznych dla najmłodszych dzieci i kontrolne dodatkowe badania dla dzieci starszych. Będzie to okazja do poznania naszej nowej Pani protetyk Adrianny Gołębiewskiej. Pamiętajmy, że wielospecjalistyczna współpraca to warunek dobrego ustawienia aparatów słuchowych u dzieci.

Użytkowników implantów Cochlear zapraszamy do pracowni implantów słuchowych. Przypominamy, że jest możliwość odpłatnego wykonania ustawień procesora mowy bez konieczności wizyt w klinice. Implanty ustawia dr Andrzej Molisz z UCK w Gdańsku. Podczas ustawień dzieci obecny jest także surdologopeda.

Zapraszamy i życzymy dobrego NOWEGO ROKU!

 

Dobre słyszenie jest ważne! Zbadaj słuch.