Pn-Czw 8.00-18.00,
Piątek 8.00-16.00

Rejestracja:
+48 58 556-05-28,
+48 797-838-585

Adres:
Głogowska 11,
80-302 Gdańsk

Niech już BĘDZIE DOBRZE!

Drodzy Rodzice!

Za nami bardzo trudny i dziwny rok. Przyszło się nam zmierzyć z wieloma trudnościami i obawami. Było to duże wyzwanie również organizacyjne. Wszyscy bez wyjątku odczuliśmy skutki epidemii i lockdownu. Dla naszych małych i dorosłych pacjentów  było to szczególnie trudne, bo dystans, izolacja i maseczki zaprzeczają temu co w rehabilitacji słuchu i mowy jest najważniejsze. Dokładaliśmy starań, by skutki niedogodności minimalizować. Do końca roku dotarliśmy bezpiecznie. Mamy nadzieję, że czas ograniczeń minie jak najszybciej.

Czas świąteczno- noworoczny będzie inny niż zwykle. Niech więc świętowanie przeniesie się w głąb naszych serc. Niech nasze dzieci odczują piękno Świąt, nacieszą niespodziankami, najedzą pierniczków i wypatrzą pierwszą gwiazdkę.

Życzymy radości mimo wszystko, bliskości w oddaleniu i zatrzymania na tym co ważne i piękne. Trudne doświadczenia niech się przełożą na nowe spojrzenie na siebie i świat. Niech w nadchodzącym roku  spełnią się słowa BĘDZIE DOBRZE!

W Nowy Rok wkraczamy spragnieni najzwyklejszego kontaktu i bezpośrednich spotkań. I niech to będzie nasze najważniejsze świąteczno – noworoczne życzenie!!!

Dobre słyszenie jest ważne! Zbadaj słuch.