Pn-Czw 8.00-18.00,
Piątek 8.00-16.00

Rejestracja:
+48 58 556-05-28,
+48 797-838-585

Adres:
Głogowska 11,
80-302 Gdańsk

Dbajmy o zdrowie

OSIEM TYGODNI DO ZDROWIA to tytuł programu profilaktyczno-treningowego przygotowanego przez Akademię NFZ. W trudnych czasach, w jakich przychodzi nam żyć, NFZ zachęca Polaków do regularnej aktywności fizycznej, która jest znakomitym sposobem na wzmocnienie odporności organizmu tak ważnej w czasach pandemii oraz znakomitą inwestycją w dłuższe i zdrowsze życie. My przyłączamy się do apelu:)

Na program składa się 8 filmów o długości 35 minut, opisujących treningi o wzrastającej stopniowo intensywności. Filmy prezentowane są w każdy wtorek na kanale YouTube Akademia NFZ.

Dwumiesięczny filmowy poradnik powstał przy współpracy profesjonalnych trenerów, fizjoterapeuty, lekarza i psychologa. Adresowany jest on do wszystkich, niezależnie od dotychczasowego zaangażowania sportowego czy prezentowanej sprawności fizycznej.

Dla własnego bezpieczeństwa przed rozpoczęciem treningów należy odpowiedzieć na pytania ze specjalnego formularza, by sprawdzić czy nie mamy przeciwwskazań do uprawiania aktywności fizycznej.

Więcej informacji o przedsięwzięciu znaleźć można na stronie www.akademia.nfz.gov.pl oraz w załączonej ulotce.

A zatem do dzieła! Za kilka tygodni będziemy zdrowsi, lżejsi i jeszcze bardziej uśmiechnięci. Nie dajmy się pandemii!

https://akademia.nfz.gov.pl/8-tygodni-do-zdrowia/

8 tygodni ulotka_opis programu_new-1

Dobre słyszenie jest ważne! Zbadaj słuch.