Pn-Czw 8.00-18.00,
Piątek 8.00-16.00

Rejestracja:
+48 58 556-05-28,
+48 797-838-585

Adres:
Głogowska 11,
80-302 Gdańsk

40-lecie logopedii na Uniwersytecie Gdańskim – podwójny jubileusz

Już wkrótce 7 marca wielkie święto naszej gdańskiej Logopedii. W Instytucie Logopedii przy ul Wita Stwosza odbędzie się jubileuszowa konferencji Logopedia polska – osiągnięcia i perspektywy rozwoju. W 40-lecie logopedii na Uniwersytecie Gdańskim

Będziemy wspólnie świętować, bo w tym roku mija równo 20 lat od podpisania pierwszej umowy współpracy naszego Ośrodka z Zakładem Logopedii. Na  porozumieniu widnieją podpisy ówczesnego Kierownika Zakładu profesora Edwarda Łuczyńskiego oraz Kierownika Ośrodka PZG dr Urszuli Górskiej. A przedmiotem umowy jest współpraca w zakresie wymiany doświadczeń naukowo-dydaktycznych oraz kształcenia surdologopedycznego studentów przygotowujących się do wykonywania zawodu logopedy. Przez Głogowską przewinęły się rzesze studentów,a  z niektórymi współpracujemy do dziś:) Wiele zmieniło się w Ośrodku, rozwijamy się i przybywa doświadczeń, którymi możemy się dzielić. Ze skromnego Zakładu Logopedii wyrósł prężny Instytut Logopedii, którym kieruje obecnie profesor Stanisław Milewski.

Z okazji podwójnego jubileuszu życzymy panu Profesorowi, wszystkim pracownikom Instytutu Logopedii, naszym byłym i obecnym studentom oraz nam samym owocnej współpracy oraz nowych zawodowych wyzwań i sukcesów na kolejne 40 lat!

 

 

Dobre słyszenie jest ważne! Zbadaj słuch.